Autobus sypialny na trasie wraz z Los Angeles do San Francisco  Ze świata

Temat: USA

  • Sekretarz energii USA chwali Polskę. "Podjęła rzetelną decyzję"
  • CIA uruchomiła profil na popularnym portalu społecznościowym. Dwa powody
  • Chcą wprowadzić opłaty za wjazd w "najbardziej krętą uliczkę świata"
  • Lot trwa około jedenaście, 5 godziny. Uruchomiono rekordową trasę krajową na świecie
  • Krytyk Banku Światowego nowatorskim szefem tej instytucji

Potwierdza to nowy środek transportu, który pojawił się na drogach w Stanach Zjednoczonych. Nowoczesny autobus sypialny jeździ z Los Angeles do odwiedzenia San Francisco. Co podaje pasażerom? Wygodne łóżka, trunki, a także możliwość pozyskania prysznica.

Tom Currier, prezes i współzałożyciel spółki Cabin, nazywa nową usługę "hotelem, który przemieszcza się z jednego miejsca w drugie".

Na podróżnych czekają bowiem luksusowe warunki. Każdy autobus sypialny pozostał wyposażony w 24 kabiny z łóżkami i łazienką. Ponadto, do ich władzy są gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Na pokładzie wydaje się być również steward, u któregoż można zamówić napoje.

Testy Hyperloopa zakończone sukcesem. Zobacz, jak wyglądały

Pojazd w trasę rusza o godzinie 23: 00 z Santa Monica, a do San Francisco dociera o godzinie 7: 00.

Jakie ceny

Bilety kosztują 115 dolarów w pewną stronę. Na razie najdalszy termin, na jaki możemy nabyć wejściówkę na pokład autobusu to 7 stycznia 2018 roku. Ewentualna rezerwacja spośród dużym wyprzedzeniem czasowym, odrzucić ma wpływu na koszty biletu.

Każdy spośród podróżnych może zabrać na pokład dwie sztuki ogromnego bagażu i torbę podręczną. Co ciekawe, autobusami nie mogą podróżować dzieci niżej 10. roku życia. Tymże w wieku od dziesięć do 16 lat muszą zaś towarzyszyć opiekunowie - czytamy na stronie przewoźnika.

Atak hakerów na metro w San Francisco Tech