E-papierosy hitem w USA. Sektor urośnie do 10 milionów dolarów?  Informacje

Temat: USA

  • Sekretarz energii AMERYCE chwali Polskę. "Podjęła rzetelną decyzję"
  • CIA uruchomiła profil na popularnym portalu społecznościowym. Dwa powody
  • Chcą wprowadzić opłaty za wjazd na "najbardziej krętą uliczkę świata"
  • Lot trwa około jedenaście, 5 godziny. Uruchomiono rekordową trasę krajową na świecie
  • Krytyk Banku Światowego świeżym szefem tej instytucji

Wartość rynku elektronicznych papierosów w Stanach Zjednoczonych nieoczekiwanie rośnie. Roczna wartość sprzedaży wedle ekspertów za kilka latek skoczy z 1, czterech do 10 miliardów dolarów.

- Wartość rynku elektronicznych papierosów gwałtownie wzrasta - powiedział Miguel Martin, przedstawiciel firmy Logic Technology's, producenta tych urządzeń. Według eksperta w ciągu paru lat roczna wartość sprzedaży tego produktu w NA JUKATAN może wzrosnąć z obecnych 1, 4 mld dol. nawet do 10 mld.

Resort finansów: zostanie mniej biurokracji przy poborze akcyzy

Są zdrowsze?

Odnosząc się do pytania dotyczącego wpływu e-papierosów na zdrowie stwierdził, że wiążące w tej sprawie będą badania amerykańskiej Filii Żywności i Leków, które wciąż trwają.

- FDA wydaje setki mln dolarów na badanie tych produktów po to, by zrozumieć, czym właściwie są. Ich opinia będzie najbardziej wiarygodna. Ja mogę powiedzieć, że jest to produkt technologiczny jak i również, w przeciwieństwie do tradycyjnych papierosów, w znacznej mierze może stać się modyfikowany i dostosowywany do wymagań, choćby FDA - stwierdził Martin.

Budzanowski dementuje rewelacje Gazpromu. «Nie podpisano umowy nt. budowy nowego gazociągu» Informacje