Bezpłatny internet na Poczcie

W 2017 roku bezpłatny internet we wszystkich placówkach Poczty Polskiej

Poczta Polska wchodzi w końcu w cyfrową epokę. Przy przyszłym roku we wszelkich 4, 5 tys. placówkach operatora powinna być sposobność korzystania z bezpłatnego internetu bezprzewodowego. Od końca czerwca posługa taka świadczona jest przy 850 punktach pocztowych.

Spółka zapowiada, że co kwartał ma być włączanych do systemu 500 nowych lokalizacji. - Jesteśmy zdeterminowani, żeby ten tok zakończył się w ewentualnym roku - powiedział Grzegorz Kurdziel, członek zarządu Poczty Polskiej.

Dostęp do odwiedzenia internetu ma być jak na przykład najprostszy dla klientów. Nie będzie wymagał logowania, natomiast jedynie zaakceptowania regulaminu. Sygnał będzie obejmował placówki pocztowe, a niekiedy także ich najbliższą okolicę.

- Na terytorium polski nadal ponad 20 proc. społeczeństwa nie ma dostępu do internetu. Stosowane przez nas rozwiązanie wpisuje się przy misję Poczty Polskiej jak i również ma znaczenie szczególnie gwoli społeczności w małych miejscowościach - ocenił Kurdziel.

Poczta Polska oferuje dziś ponad 40 usług dostępnych przez internet, w tymże platformę Envelo umożliwiającą metrów. in. wysyłanie tradycyjnych i elektronicznych listów oraz pocztówek.

Operator we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji przygotowuje kolejne rozwiązania, które uproszczą korzystanie z usług oferowanych przez państwo. Będą one skupione w portalu obywatel. gov. pl.

Tagi: Poczta Polska internet Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi poglądami Użytkowników. Aby zgłosić wykroczenie – kliknij w odnośnik „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Należy czynny żal

AUTOPROMOCJI Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku i kliku pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie

Afera w KNF. Senat zajmie się ustawą dotyczącą przeglądu finansowego

Technologie