Temat: Motoryzacja

  • Duży ruch przy autosalonach. Te marki wybierano najczęściej
  • Zmiany w egzaminach na prawo jazdy. Wydaje się propozycja ministerstwa
  • GDDKiA zrywa umowy z Włochami. Posiadali budować fragmenty A1 jak i również S3
  • Surowe kary za cofanie licznika. Prezydent podpisał ustawę
  • Z Trójmiasta do granicy z Czechami po pięć godzin. Jest porozumienie na ostatni odcinek A1

Ferrari 812 Superfast, czy Mercedes AMG GT Concept - to tylko niektóre z piekielnie szybkich aut zaprezentowanych w Genewie. Mnóstwo powodów do uciecha mają także fani SUV-ów. Na jednej z zasadniczych wystaw motoryzacyjnych pokazano bowiem nowe modele między innymi Nissana Qashqai, czy Range Rovera Velar. Tegoroczna, 87. edycja na świecie potrwa do 19 marca. Materiał wraz z programu "Raport" w TVN Turbo.

W okresie 87. genewskiego salonu przedstawiono między innymi Ferrari 812 Superfast. Niezwykła maszyna przyspiesza do setki w zaledwie 2, 9 sekundy, a jej maksymalna prędkość wynosi 340 km/h.

"Samochód będzie rodzajem smartfona". Opublikowania na Genewa Motor Show 2017

Coś na rzecz fanów szybkiej jazdy

- Silnik w tym pojeździe pochodzi z samego LaFerrari, czyli królewskiego modelu naszej marki. Został on łagodnie rozwiercony o 0, 2 litra, a jego kubatura to teraz 6, 5 litrów. Można dać się pokroić, aby przejechać się jakimś samochodem po torze - wskazuje Adam Kornacki wraz z TVN Turbo.

Pod maską znajduje się 800 koni mechanicznych. Co istotne, model 812 Superfast wydaje się być pierwszym Ferrari wyposażonym po elektryczne wspomaganie kierownicy.

W czasie motoryzacyjnego święta zaprezentowano też koncept Mercedesa AMG GT. Zdaniem specjalistów, to jeden z najciekawszych prototypów tej wystawy, który posiada być konkurentem dla Porsche Panamery. - Wiadomo, że pod maską znajdzie się 4 litrowy silnik V8 o mocy 600 koni mechanicznych - opowiada Kacper Jeneralski z TVN Turbo.

W związku spośród tym z całą pewnością nie zawiodą się entuzjaści szybkiej jazdy. Nowy schemat Mercedesa do pierwszej tysiące rozpędzi się bowiem poniżej trzech sekund.