Biznesowe karty kredytowe za złe kredyty

Biznesowe karty kredytowe za złe kredyty
16 października 2020
Category: Twoje Wyniki

Dzielić

Dzielić

Dzielić

Wpadki kredytowe zdarzają się z wielu powodów i być może jeden z nich przydarzył się tobie. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka firmowych kart kredytowych na zły kredyt, które dadzą ci szansę na zbudowanie kredytu biznesowego, tak abyś mógł kwalifikować się do zwiększenia kredytu lub nowych kart bez kwestionowania osobistego kredytu. (Solidne wyniki biznesowe mogą również otworzyć wiele innych drzwi).

Masz trzykrotnie większe prawdopodobieństwo, że otrzymasz wizytówkę karty kredytowej z MatchFactor.

Natychmiast zobacz swoje najlepsze opcje pożyczek firmowych i kart kredytowych w oparciu o potrzeby biznesowe dzięki funkcji Nav’s MatchFactor.

Aby zaoszczędzić czas, przygotowaliśmy listę najlepszych firmowych kart kredytowych na złe kredyty, dostępnych dla właścicieli firm. Najpierw jednak wyjaśnijmy, co kwalifikuje się jako „zły” kredyt. Niektóre z poniższych kart są dostępne dla osób z wynikami kredytowymi na samym dole zakresu, na przykład zabezpieczone opcje kart. Są one dostępne dla właścicieli firm w ramach najniższych ocen kredytowych, ponieważ emitenci ograniczają ryzyko związane z kartą, wymagając depozytu gotówkowego w celu „zabezpieczenia” linii kredytowej. To świetne opcje, jeśli chcesz poprawić swoją zdolność kredytową, tworząc nową, pozytywną historię płatności.

Niektórzy właściciele firm mogą pomyśleć, że ich ocena kredytowa jest zła, mimo że niektórzy wydawcy kart kredytowych faktycznie umieściliby swój wynik w kategorii „zadowalający”. Pamiętaj o bardzo ważnym fakcie – istnieje ograniczona liczba opcji biznesowych kart kredytowych dla właścicieli firm ze złym kredytem, ​​więc poniżej zamieściliśmy złe i uczciwe karty kredytowe. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wypadasz z kwalifikującymi się tymi kartami przed złożeniem wniosku, zaloguj się do Nav i zobacz nasz rynek prawie 40 firmowych kart kredytowych, abyś mógł dopasować karty i zrozumieć, co jest potrzebne, aby się zakwalifikować.

Najlepsze biznesowe karty kredytowe na zły kredyt

 • Najlepsza opcja: Capital One Spark Classic for Business
 • Najlepsze dla firm o ugruntowanej pozycji: Karta Kabbage
 • Najlepsza zabezpieczona karta z niską opłatą: Wells Fargo Business Secured Credit Card
 • Najlepsza zabezpieczona karta nagród: karta kredytowa BBVA Compass Business Secured Visa
 • Najlepsza opcja linii kredytowej: Linia kredytowa OnDeck

Osobiste karty kredytowe to kolejna opcja dla właścicieli małych firm ze słabym kredytem; Jednak posiadanie karty kredytowej powiązanej z firmą umożliwia budowanie kredytu w imieniu firmy, a w niektórych przypadkach pozwala zaoszczędzić wydatki biznesowe na osobistym raporcie kredytowym. (Przeczytaj tutaj, którzy wydawcy firmowych kart kredytowych nie zgłaszają osobistych biur kredytowych.)

1. Najlepszy wybór: Capital One® Spark® Classic for Business

Plusy:

 • Roczna opłata:
 • Nagrody: zdobądź 1% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy

Cons:

 • Duże zainteresowanie: APR
 • Opłata za opóźnioną płatność: do 39 USD

Karta Capital One® Spark® Classic for Business umożliwia posiadaczom kart zdobywanie nagród bez konieczności posiadania doskonałych osobistych wyników kredytowych, aby się zakwalifikować. Capital One Spark Classic szuka uczciwych wyników kredytowych – 580 i więcej – podczas zatwierdzania tej karty i nie jest dostępna dla właścicieli firm z ocenami kredytowymi subprime. Zabezpieczona karta lub linia kredytowa (sprawdź poniżej!) Może być lepszą opcją dla tych przedsiębiorców. Właściciele firm, którzy terminowo dokonują płatności za pomocą firmowej karty kredytowej i utrzymują niskie saldo, mogą budować kredyt biznesowy (jeśli wystawca karty zgłosi się do biur informacji kredytowej – oto nasz krótki przewodnik, jak to zrobić), jednak warto zauważyć, że historia płatności mogą być zgłaszane do agencji sporządzających raporty kredytowe i wpływać na Twoje osobiste wyniki kredytowe.

2. Najlepsza karta dla firm o ugruntowanej pozycji: Karta Kabbage

To nie jest dokładnie biznesowa karta kredytowa. Kabbage oferuje linię kredytową dla właścicieli małych firm, którzy działają od co najmniej 12 miesięcy, ale niekoniecznie mają najlepszy kredyt. Dostępne są linie kredytowe Kabbage do 250 000 USD, a proces składania wniosków jest szybki i całkowicie online. Właściciele firm z linią kredytową Kabbage mogą następnie wykorzystać tę kartę do skorzystania ze swojej linii kredytowej – w ten sposób funkcjonuje ona trochę jak karta debetowa.

 • roczna opłata
 • Łatwy dostęp do linii kredytowej

 • Brak dostępnych nagród za pomocą karty kredytowej

Bezpieczne biznesowe karty kredytowe

Dla właścicieli firm, którzy chcą zbudować kredyt biznesowy, inną opcją jest zabezpieczona biznesowa karta kredytowa. To stworzyło listę złych firmowych kart kredytowych, ponieważ są one znacznie łatwiejsze do zakwalifikowania niż karty niezabezpieczone. Zabezpieczona karta wymaga depozytu zabezpieczającego, który może zostać wykorzystany do spłaty długu w przypadku niewywiązania się z płatności. W ten sposób firmy obsługujące karty kredytowe mogą zminimalizować ryzyko złego kredytobiorcy. Zabezpieczone karty zwykle pozwalają pożyczkobiorcom na obciążenie do wysokości ich depozytu zabezpieczającego (poniżej zobaczysz przypadek, w którym nie jest to do końca prawdą).

3. Najlepsza zabezpieczona karta z niską opłatą: Wells Fargo Business Secured Credit Card

Plusy:

 • Nagrody: 1% zwrotu gotówki lub 1 punkt za każdego wydanego dolara: Twój wybór. 50 USD rocznej opłaty za przystąpienie do programu nagród po pierwszym roku
 • Niskie oprocentowanie: Prime rate + 11,90% APR od zakupów
 • 21-dniowy okres karencji na zakupy

Cons:

 • Opłata roczna: 25 USD za kartę

Karta kredytowa Wells Fargo Business Secured umożliwia posiadaczom kart zabezpieczenie linii kredytowej w wysokości od 500 do 25 000 USD, w zależności od tego, ile chcesz wpłacić. W przypadku tej karty kwota Twojej linii kredytowej jest równa kwocie, którą wpłacasz. Ta karta ma bardzo niskie oprocentowanie, a opłata roczna jest niska i wynosi 25 USD.

4. Karta z najlepszym zabezpieczeniem nagród: Karta kredytowa BBVA Compass Business Secured Visa

Plusy:

 • Niskie odsetki: 17,49% (lub WSJ Prime + 12,99%)
 • Nagrody: 1 punkt za każdego wydanego dolara. Wybierz własne kategorie, w których chciałbyś zdobyć podwójne lub potrójne punkty.
 • Brak opłaty rejestracyjnej za nagrody
 • Brak dodatkowych opłat za karty pracownicze

Cons:

 • Opłata roczna: 40 USD
 • Tylko 90% Twojego depozytu będzie dostępne jako linia kredytowa

Zabezpieczona karta kredytowa BBVA Compass Business działa podobnie do zabezpieczonej karty kredytowej Wells Fargo, jednak Twoja linia kredytowa będzie równa tylko 90% kwoty depozytu. Obowiązuje wyższa opłata roczna w wysokości 40 USD rocznie i brak opłaty za zapisanie się do programu nagród. Dodatkowo zniesiona zostaje opłata roczna za pierwszy rok. Nagrody za tę kartę obejmują podwójne lub potrójne punkty w wybranej kategorii, co jest świetnym dodatkiem dla właścicieli firm, którzy wydają dużą część swojego kredytu na jedną kategorię, taką jak gaz lub artykuły spożywcze.

5. Alternatywa dla firmowych kart kredytowych: linia kredytowa

Jeśli powyższe opcje nie wydają się pasować, dobrym rozwiązaniem może być linia kredytowa. To nie jest biznesowa karta kredytowa, ale pozwala właścicielom małych firm mieć fundusz, z którego mogą skorzystać, gdyby potrzebowali elastycznych pieniędzy na wydatki. Będziesz jednak płacić odsetki od kwoty, którą pobierasz, i są one zwracane w formie opłaty tygodniowej lub miesięcznej. RRSO dla tego rodzaju opcji finansowania może wynosić nawet trzykrotność w przypadku firmowej karty kredytowej.

Linia kredytowa OnDeck jest dostępna dla właścicieli małych firm o ugruntowanej pozycji na rynku z osobistym wynikiem kredytowym powyżej 600 i rocznym przychodem w wysokości co najmniej 100 000 USD. Po złożeniu wniosku w ciągu kilku minut otrzymasz decyzję w sprawie wniosku. Średni APR linii kredytowej OnDeck wynosi 30% APR, więc upewnij się, że rozumiesz warunki, zanim zaczniesz czerpać z linii.

Linia kredytowa OnDeck

O czym należy pamiętać, jeśli chodzi o złe karty kredytowe dla firm

W badaniu Federal Reserve Bank of Chicago ponad 97% firm o słabej kondycji finansowej lub poniżej średniej nie było w stanie uzyskać dostępu do tradycyjnych pożyczek bankowych lub finansowania, więc nic dziwnego, że ci właściciele firm szukają kart kredytowych lub linii kredytowych. dostęp do kapitału obrotowego. Zabezpieczone firmowe karty kredytowe lub biznesowe karty kredytowe dla złych kredytów mogą być dobrym rozwiązaniem dla właścicieli firm ze słabym lub uczciwym kredytem, ​​którzy potrzebują teraz niewielkiej ilości kapitału. Nawet przy niskim limicie kredytu te karty mogą pomóc w budowaniu kredytu biznesowego. Zanim złożysz wniosek, zechcesz zrobić kilka rzeczy:

 • Poznaj i monitoruj swoją zdolność kredytową. Możesz monitorować swoją osobistą i biznesową zdolność kredytową za pomocą bezpłatnego konta Nav.
 • Upewnij się, że biznesowa karta kredytowa jest dla Ciebie najlepszą opcją i przyjrzyj się pożyczkom biznesowym, jeśli uważasz, że pożyczka może być lepszą opcją finansowania dla Twojej firmy.

Jak zakwalifikować się do wyższego limitu lub większej karty nagrody

Firmowe karty kredytowe w przypadku złych kredytów to dobra opcja dla nowych lub uznanych właścicieli firm, którzy chcą dokonywać zakupów na kredyt i podnosić swoje osobiste wyniki. Ale najbardziej satysfakcjonujące biznesowe karty kredytowe są zazwyczaj zarezerwowane dla wnioskodawców o najniższym ryzyku.

Oto trzy kroki, które należy wziąć pod uwagę, próbując zakwalifikować się do najlepszych kart:

 1. Monitoruj swój kredyt. Istnieje ponad 150 miejsc, w których można bezpłatnie uzyskać ocenę zdolności kredytowej, a wiele usług pomoże zidentyfikować problematyczne obszary, w których można poprawić zdolność kredytową. Na przykład wysokie wykorzystanie długu jest często problemem dla konsumentów i właścicieli firm. Jeśli wskaźnik zadłużenia jest zbyt wysoki, może to wpływać na Twoje wyniki i będziesz chciał skupić się na spłacie tego zadłużenia.
 2. Trzymaj dług biznesowy z dala od osobistych kart. Staraj się unikać mieszania finansów osobistych i biznesowych. Usunięcie długu biznesowego z kart osobistych może oznaczać rozważenie innych opcji finansowania biznesu lub rozpoczęcie od karty biznesowej zabezpieczonej.
 3. Miej dość pytań o kredyt. Jeśli wielokrotnie ubiegasz się o kredyt w długim okresie, możesz skończyć z wieloma zapytaniami kredytowymi w swoim raporcie. Mogą one obciążyć Twój wynik i wpłynąć na wynik przez 12 miesięcy lub dłużej.

Masz trzykrotnie większe prawdopodobieństwo, że otrzymasz wizytówkę karty kredytowej z MatchFactor.

Natychmiast zobacz swoje najlepsze opcje pożyczek firmowych i kart kredytowych w oparciu o potrzeby biznesowe dzięki funkcji Nav’s MatchFactor.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w 2015 roku i zaktualizowany 30 maja 2019 roku.

Powiązane artykuły dotyczące firmowych kart kredytowych

Ten artykuł został pierwotnie napisany 10 maja 2018 roku i zaktualizowany 5 maja 2020 roku.

Oceń ten artykuł

Ten artykuł ma obecnie 81 ocen ze średnią 4,5 gwiazdki.

O AUTORZE

Dyrektor ds. Edukacji Nav

Ekspert kredytowy Gerri Detweiler jest dyrektorem ds. Edukacji w firmie Nav. Ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie w edukacji kredytów konsumenckich, udzielono jej wywiadów w ponad 3500 wiadomościach i odpowiedziała na ponad 10 000 pytań kredytowych online. Jej artykuły były szeroko rozpowszechniane w witrynach takich jak MSN, Forbes i MarketWatch. Jest autorką lub współautorką pięciu książek, w tym Finance Your Own Business: Get on the Financing Fast Track. Zeznawała przed Kongresem w sprawie przepisów dotyczących kredytów konsumenckich.

Dzielić

Powiązane artykuły

Najlepsze karty kredytowe dla firm dla startupów

8 opcji pożyczek dla małych firm

Czy dochód z EIDL lub programu ochrony pensji podlega opodatkowaniu?

Mają na to! Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie i zachęcić do ożywionej dyskusji wśród naszych użytkowników. Pomóż nam utrzymać naszą witrynę w czystości i chronić siebie. Powstrzymaj się od publikowania jawnie promocyjnych treści i unikaj ujawniania danych osobowych, takich jak konto bankowe lub numery telefonów.

Ujawnienie recenzji: Poniższe odpowiedzi nie są udzielane ani zlecane przez firmy obsługujące karty kredytowe, firmy finansujące i usługowe, które pojawiają się na tej stronie. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez firmy obsługujące karty kredytowe, firmy finansujące i usługowe, a ich zadaniem nie jest zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania.

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź

5 odpowiedzi na „Firmowe karty kredytowe na zły kredyt”

Twoja strona internetowa musi ponownie dostosować punktację, ponieważ twierdziłeś, że mam 90% współczynnik akceptacji z dużym, miałem przy nich dwie karty, dla których otworzyłem i zapłaciłem idealnie, dopóki nie zdałem sobie sprawy, że nigdy nie zwiększyły moich dźwigni limitu kredytu 5 miesiące, jak mówią. Ale musiał spaść o współczynnik 10% z powodu powiadomienia o odrzuceniu ich śmiesznej karty Spark z 25,99% APR.

Przykro nam, że odmówiono Ci przyjęcia żądanej karty. Nieustannie współpracujemy z naszymi partnerami-wydawcami i technologią, aby zapewnić naszym klientom lepszy wgląd za pośrednictwem MatchFactor. Odkryliśmy, że nasi klienci, którzy używają MatchFactor, są 4 razy bardziej narażeni na zatwierdzenie karty kredytowej małej firmy, ale chcielibyśmy jeszcze bardziej ją zwiększyć! Współpracujemy również z niektórymi wydawcami, aby móc zapewnić pełne wstępne zatwierdzenia. Doceniamy twoją opinię.

Potrzebuję kapitału obrotowego dla mojej małej firmy. Mam zły kredyt

Czy możesz mi powiedzieć, kiedy mogę otrzymać zabezpieczoną biznesową kartę kredytową? Dzięki.

Chciałbym też wiedzieć, czy naprawiasz też kredyt?

Uwielbiam twoją stronę internetową,

pozdrawiam

Niewiele jest wydawców oferujących zabezpieczone biznesowe karty kredytowe, jednak możesz wypróbować Wells Fargo (złóż wniosek w oddziale). Możesz również rozważyć konta dostawców, które nie odpowiadają na środki osobiste. Możesz dowiedzieć się więcej na Nav.com/vendors.

Nie jesteśmy firmą naprawczą; jednakże możesz znaleźć skierowanie do takiego w Nav Marketplace. (Przewiń w dół do naprawy kredytu).

Dzięki za miłe słowa!

Ujawnianie reklam

Karty kredytowe, produkty finansowe i usługi, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm obsługujących karty kredytowe, finansujące i usługowe, od których ta strona otrzymuje rekompensatę. Ta rekompensata może mieć wpływ na sposób i miejsce wyświetlania produktów w tej witrynie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). Ta strona nie zawiera wszystkich kart kredytowych, produktów finansowych i usługowych ani wszystkich dostępnych kart kredytowych, finansowania i produktów usługowych. Wszystkie obrazy i znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Treści redakcyjne i recenzowane są własnością Nav i nie zostały zatwierdzone, dostarczone ani sprawdzone przez firmę dostarczającą kartę kredytową, finansowanie lub usługę.

Aby uzyskać pełne informacje, zapoznaj się z warunkami na stronie internetowej emitenta karty kredytowej, finansowania i usług. W większości przypadków po kliknięciu „Zastosuj teraz” nastąpi przekierowanie do witryny internetowej emitenta, gdzie przed kontynuowaniem można zapoznać się z warunkami produktu. Podczas gdy Nav zawsze stara się przedstawiać jak najdokładniejsze informacje, pokazujemy podsumowanie, które pomoże Ci wybrać produkt, a nie pełne warunki prawne – a przed złożeniem wniosku powinieneś zapoznać się z pełnymi warunkami produktów podanymi przez samego emitenta.

Osobiste oceny kredytowe FICO i inne oceny kredytowe służą do przedstawienia zdolności kredytowej osoby i mogą być jednym ze wskaźników rodzaju kredytu lub finansowania, do którego się kwalifikujesz. Nav korzysta z oceny kredytowej Vantage 3.0, aby określić, które oferty kredytowe są zalecane, a które mogą różnić się od oceny kredytowej używanej przez pożyczkodawców i usługodawców. Jednak sama ocena kredytowa nie gwarantuje ani nie oznacza zgody na jakąkolwiek kartę kredytową, finansowanie lub ofertę usług.

Ujawnienie redakcyjne

Wszelkie osobiste poglądy i opinie wyrażone są wyłącznie przez autora i niekoniecznie odzwierciedlają punkt widzenia Nav. Treści redakcyjne nie należą do wymienionych firm i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez żaden z tych podmiotów.

Recenzje nie są dostarczane ani zlecane przez firmy obsługujące karty kredytowe, firmy finansujące i usługowe, które pojawiają się na tej stronie. Recenzje nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez firmy obsługujące karty kredytowe, firmy finansujące i usługowe, a ich zadaniem nie jest zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy